Жалюзи

Ja Jūs vēlaties gūt drošību un tikt pasargāti no nevēlamiem skatieniem un spilgtas saules stariem, vislabākais risinājums būs žalūziju uzstādīšana logos. Uzņēmumā „ALKEA” Jūs varat iegādāties kvalitatīvas dažādu tipu un izmēru žalūzijas: vertikālas, horizontālas un ruļļu žalūzijas.

Horizontālas žalūzijas ir īpaši populārs tips žalūzijas, pateicoties to universālumam, kompaktumam un ērtībai izmantošanā.

Horizontālas žalūzijas ofisā un mājā — tas daudz iespēju ir ne tikai materiālu izvēlē, bet arī uzstādīšanas veidos žalūzijas uz loga.

Horizontālas žalūzijas var novietot gan loga ailē, gan starp divkāršiem loga rāmjiem, kā arī uz slīpnes loga virsmām. Tas dod horizontālām žalūzijām papildus priekšrocības un ļauj izmantot tos logu un telpu atšķirīgiem tipiem.

Praktiskums un universālums dod iespēju uzsvērt lietu ofisa iekārtu, bet savienojumā ar aizkari radīt mājīgumu dzīvojamajā mājā.

Ruļļu žalūzijas ievērojami paplašina interjera noformējuma iespējas. Izgatavošana tāda tipa žalūzijas notiek pēc pašu priekšējo tekstilrūpniecības tehnoloģiju. Augsts ruļļu praktiskums ir žalūzijas — tajā, ka tie uzticami ir aizsargāti no izbalāšanas un palīdz aizsargāt no saulstaru iedarbības visus priekšmetus istabā.

Ruļļu žalūzijas neizslēdz daļējas gaismas pielaides iespēju telpā, līdzīgi horizontāliem vai vertikāliem žalūzijas. Eksistē atspoguļojošie, izkliedējoši ruļļu žalūzijas. Necaurspīdīgas ruļļu žalūzijas — tikai viens no paveidiem, kurš var tikt izmantotas istabām, kas pieprasa pilnu gaismas izolāciju dienu laikā.

Ruļļu žalūzijas piešķir bagātas iespējas interjeru rotājumam ar pašiem daudzveidīgākajiem musturiem un bildēm, tā kā audekls ruļļu žalūzijas ideāli piemērots atšķirīgu attēlošanu sanešanai.

Atsauksmes

Adrese: Rēzekne , Rūpnīcas iela 3.

 

Tel: +(371) 26 36 46 46

Fax: +(371) .

 

Email: pikand@inbox.lv

Seko mums

facebook twitter buzz