Kā tas notiks?
1. Nomērīšana un plānošana

Mūsu speciālists dosies pie Jums, lai veiktu logu nomērīšanu. Pastāstiet viņam, kādus logus, palodzes un apdari Jūs vēlaties. Mūsu speciālists novērtēs telpas, kurās logi tiks uzstādīti, lai piedāvātu Jums labāko risinājumu.
2. Piedāvājums un saskaņošana

Mēs sagatavosim tieši Jūsu telpām un dzīves stilam atbilstošāko piedāvājumu (piemēram, logi ar pastiprinātu skaņas vai siltuma izolāciju , tonēti vai klasiski logi, balti, tumši vai koka imitācijas krāsā),  noslēgsim līgumu un sāksim darbu pie Jūsu jauno logu izgatavošanas.
3. Jauno logu uzstādīšana un veco logu demontāža

Jūsu jauno logu izgatavošanas ilgums ir atkarīgs no krāsas – baltu logu uzstādīšana ilgst 10 darba dienas, brūnu no ārpuses - 15, no abām pusēm - 20 dienas. Tad mūsu speciālisti būs klāt, lai uzstādītu Jums jaunos logus. Jūsu jauno logu uzstādīšana sāksies ar veco logu demontāžu, kam sekos jauno logu montāža. Pie viena loga montāžas darbiem pavadām aptuveni vienu stundu, ir nepieciešams laiks, lai darba rezultāts būtu kvalitatīvs un logi ilgi kalpotu.
4. Palodžu uzstādīšana, nostiprināšana un aiļu apdare

Pēc tam, kad Jūsu jaunie logi būs uzstādīti, mēs ar montāžas putām aizpildīsim šuves starp logiem un aili, bet to darīsim ne ātrāk kā 3 dienu laikā pēc logu uzstādīšanas. Jums vēlamā laikā aiļu apdares meistars veiks pēdējos darbus – aiļu apdari ar ģipškartonu (reģipsi), kā arī veiks ārējo aiļu apdari, parasti aizšpaktelējot salaiduma vietas.
5. Jauns skats uz dzīvi

Jūsu jaunie logi pavērs Jums ne tikai jaunu skatu uz dzīvi, bet arī palīdzēs ekonomēt siltumu un samazināt skaņas caurlaidību, lai turpmāk Jūs varētu dzīvot daudz skaistākā, siltākā un klusākā mājoklī.

Atsauksmes

Adrese: Rēzekne , Rūpnīcas iela 3.

 

Tel: +(371) 26 36 46 46

Fax: +(371) .

 

Email: pikand@inbox.lv

Seko mums

facebook twitter buzz